Nemzetközi versenyeken szerzett eredmények light c:

2013 év végén, Kick box, Light contact szabályrendszerben indultam:

• Tököl Kupán - Cadet I. 37 kg. I hely
  • Cseh Openen - Cadet I. 37 kg. II hely, Semi -150 cm. I. hely
  • Szeged Mikuláskupán - Cadet I. 37 kg. I hely

Európa Bajnoskság után, szüleim elvittek Erdei Zsolt Box Egyesületébe. Kipróbáltam ezt a sportágat. Nagyon megtetszett, és eldöntöttem, hogy az ökölvívásban is szeretnék olyan eredményes lenni, mint a kick-boxban.

Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek aki a kick-box pályafutásomat segítette:

edzőimnek, edzőtársaimnak, akik nélkül nem lehettem volna kétszeres Világbajnok, Európa Bajnok és sokszoros Világkupa győztes.

Nagyon gyorsan elszaladt a nyár az edzőtáborral és az Európa Bajnokságra történő felkészüléssel. Úgy éreztem nagyon jó formában vagyok Nyelvöltés

Szeptember közepén elindult a Magyar utánpótlás válogatott, Lengyelországba, az EB-re. Megtörtént a sorsolás, az első mérkőzésem egy Belga fiúval volt, a végeredmény 10:0 lett.

Második ellenfelemmel, már többször is bunyóztam Olaszországban. Ennek eredménye, 10:3.

Harmadik összecsapás, egy Angol fiú, akivel most találkoztam először. Ezt a feladatot is megoldottam. Eredmény 4:1.

A döntőt Orosszal vívtam. Két dolog miatt léptem a tatamira:

• Megnyerjem az Európa Bajnokságot
  • Megbosszuljam csapattársam vereségét.

Nem volt könnyű mérkőzés, az első félidő után az Orosz fiú vezetett, 5:4-re. Átgondoltam a lehetőségeket, és pontos fejrúgásokkal, 10:5-re nyertem meg a meccset, és ezzel,

Európa Bajnok lettem.

Másnap a csapatversenyre került sor. Először az íreket, majd az angolokat végül az olaszokat vertük meg a döntőbe jutásért. A döntőbe, az Orosz csapattól 1 ponttal kikaptunk, így ezüstérmesek lettünk.

2013 év, cél az Európa Bajnokságra kijutni Lengyelországba, és megnyerni.

Utánpótlás Magyar Országos Bajnokság, 2013:

Sikerült megismételnem a tavalyi eredményt. Megnyertem az OB-t és én lettem a ranglistavezető is. Így én képviselem Cadet 1, 32 kg-ban, Magyarországot a lengyelországi, Európa Bajnokságon Nevetés               Célom egyik része sikerült. Most kezdődik az EB-re való felkészülés. Nagyon szeretném megnyerni.

BestFighter 2013:

Európa legrangosabb világkupája volt a következő állomás. Ezen a versenyen, Európa legjobb versenyzői vesznek részt. Én is indultam két súlycsoportban: 32 és 37 kg-ban. A 32 kg-ot megnyertem. 37 kg-ban a döntőben, első érvényes találattal kaptam ki, így második lettem.

Diákolimpia 2013:

Ebben az évben a harmadik Magyarországon megrendezett versenyen két kategóriában indultam. PF. 32 kg-ban három meccsem volt, az első lettem. Elindultam Light 32 kg-ban is. Első két mérkőzésemet simán nyertem, harmadik, a döntő volt. A végeredmény döntetlen lett a harmadik bíró az ellenfélnek adta a meccset, a második helyezés lett az enyém.

Ezekkel a helyezésekkel Én lettem a legeredményesebb Cadet 1 versenyző.

Szeged Világkupa 2013:

Ezen a Világkupán 37 kg-ban póbáltam ki a tudásomat. Úgy gondoltuk edzőmmel Király Istvánnal, hogy ebben a súlycsoportban nagyobb kihívások elé tudok nézni. Első mérkőzésem Fehérorosz versenyzővel volt (TKO). Második egy Román fiú volt (TKO). Harmadik meccsem békéscsabai Flack Márk (4:2). Döntőben Viczián Rolanddal voltam, mint Austriában. A meccs 2:2 végződött, a hosszabbítás sem hozott változást. Első érvényes találat az enyém volt, egy fejrúgás.

Így a végeredmény 4:2 lett. Nagyon jó meccs volt Vigyor.

Austria Classics 2013.

Az év második legnagyobb versenyén két súlyban indultam, 32, 37 kg-ban és csapatban. A 32 kg-ban 16-an voltunk. az első két meccset simán nyertem így a négybe jutottam. A döntőbe jutásért az egyik csapattársammal kellett küzdenem, megszereztem a vezetést, rossz taktikát választottam és a mérközést elvesztettem így hamadik lettem.

Következett a másik súly itt 24-en indultunk. Ebbe a súlyban két nagy ellenfelem is volt. Az első három meccsemet símán nyertem. Negyedik meccsemen összetalálkoztam az egyik riválisommal az olasz Lucaval. Szoros küzdelemben legyőztem. Milyen az élet, a döntőbe jutásért ismét a csapattársammal kellett megküzdenem. Most a helyes taktikát választva magabiztosan jutottam a döntőbe. Következett a döntő, ahol másik riválisom várt. A mérkőzés döntetlenre végződött így a hosszabításban 2 ponttal nyertem.

Csapatban harmadik helyezést értük el.

"Intern. Német nyílt bajnokság 2013", NORDSEEFIG OPEN

Ezen a versenyen három súlyban indultam.

Mindháromban első lettem KirályKirályKirály

4Fight Challenge 2013 *International Kickboxing Tournament*.

Ebben az évben az első Magyarországon megrendezett versenyen semibe és light szabályrendszerben is indultam. A ligh kontakt mérkőzést 3-0 egyhangú pontozással nyertem. Semi contaktban is megszereztem az első helyet.

Cadet 1, semi: 32 kg. I hely.    Cadet 1, light: 32  kg. I hely.

Irish Open: Európa egyik legnagyobb versenye, ahová a világ minden tájáról érkeznek versenyzők. Így tettünk mi is. KiralyTeam 12 aranyat szerzett, ebből az egyik az enyém volt. Nagyon jól éreztem magam a versenyen, sokat tanúltam.

Cadet 1: 28 kg. I hely.

Szlovák Open: Februárban ellátogatott a csapat Szlovákiába. Megpróbáltam itt is két súlycsoportban indulni. 32 kg-ban megszereztem az első helyet, 37 kg-ban óriási csatában egy ponttal kikaptam. Második lettem.

Cadet 1: 32 kg. I hely.

Cadet 1: 37 kg. II hely.

Karlovac Open, a pontvadászat második állomása volt, Horvátország rendezte. A verseny legnépesebb két súlyában indultam. 32 kg-ban 18-an voltunk és 37 kg-ban pedig 32 nevező volt.

Cadet 1: 32 kg. I hely

Cadet 1: 37 kg. II hely

Beindult a versenyszezon, az első verseny Olaszországban került megrendezésre. Golden Glove, vagyis az arany kesztyű. Ezen a versenyen érdemes megszerezni az első helyet, mert a gyönyörű kupa mellé egy arany színű kesztyűt is be lehet gyűjteni. Két súlyban indultam,28 és 32 kgban.

Oldal: Király Team 2013
Bozók Szabolcs : Kick-box cadet, kétszeres Világbajnok és Európa bajnok. - © 2008 - 2024 - bozokszabolcs.hupont.hu

Az, hogy weboldal ingyen annyit jelent, hogy minden ingyenes és korlátlan: weboldal ingyen.